Logo EU a MMR

Projekt „Základní škola a mateřská škola Vřesina, okres Opava - Učebna přírodních věd a zajištění bezbariérovosti“ je spolufinancován Evropskou unií a Ministerstvem pro místní rozvoj.

Výše dotace: 1 533 512,93 Kč

Cílem projektu je vytvořit odbornou učebnu přírodních věd, která vznikne rekonstrukcí stávajícího nevyužívaného prostoru v budově základní školy, sloužící k výuce přírodních věd - zejména prvouky a přírodovědy tak, aby na základě zrealizovaného projektu docházelo ke zvýšení znalostí a poznatků v oblasti přírodních věd u všech cílových skupin projektu, stejně tak, aby žáci byli motivováni k vyšší intenzitě a aktivitě při samotném vzdělávání.

Výsledkem projektu je na základě provedených stavebních úprav, včetně pořízení vnitřního vybavení, moderní odborná učebna přírodních věd, a to za účelem zvýšení kvality vzdělávání. Tato zrekonstruovaná infrastruktura splňuje nároky na bezbariérovost. V rámci projektu byly provedeny stavební úpravy, kterými došlo ke vzniku bezbariérového WC, stejně tak byla stavebně úpravena přístupová chodba k učebně. Součástí projektu je rovněž pořízení pásového schodolezu, pomocí kterého je zajištěn bezbariérový přístup od hlavního vchodu základní školy k zrekonstruované infrastruktuře (odborná učebna přírodních věd, bezbariérové WC).

Datum vložení: 23. 10. 2020 12:00
Datum poslední aktualizace: 20. 7. 2021 11:49