TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA - PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY

Do sbírky je stále možné přispět bezhotovostně až do 31.1.2023

Milí spoluobčané,

Tříkrálová sbírka už je sečtena a výsledek je jednoduše NEUVĚŘITELNÝ.

Ve Vřesině proběhlo koledování 7. ledna 2023 a vybralo se neuvěřitelných  100.026,- Kč.

Z celého srdce děkujeme za vaše dary a pomoc charitnímu dílu. Velmi si vážíme vaší štědrosti a projevu solidarity s potřebnými. Zároveň moc děkujeme všem dobrovolníkům – koledníkům a koordinátorům.

Plakát

Se Třemi králi přichází do našich domovů radost. Její předání je hlavním smyslem Tříkrálové sbírky. Koledníci potěší ty, kteří je přijmou, tradiční písní a napsáním letopočtu vč. tří známých písmen na dveře. Ta mají v češtině tento význam: Kristus požehnej tomuto domu.

Výtěžek Tříkrálové sbírky má pro charitní dílo na Hlučínsku obrovský význam. Umožňuje provádět nejnutnější opravy, nakupovat kompenzační pomůcky, ale také realizovat investice, které jsou nutné k zachování pomoci potřebným v dalších letech.

Pokud vás Tři králové nezastihnou doma, je možné přispět i jinými způsoby. Na webu www.trikralovasbirka.cz bude připravena online koleda, přispět bude možné zadáním platebního příkazu či sejmutím QR kódu. Bezhotovostně je možné přispívat až do 31. ledna 2023.

Na veřejných místech po celém Hlučínsku budou umístěny tzv. statické pokladničky. Přispět hotovostí tak bude možné například v kostelích, na úřadech, v obchodech apod. Všechny metody jsou podrobně popsány na web. stránkách Charity Hlučín www.charitahlucin.cz, kde je také možné najít nejčerstvější informace o sbírce a aktuální seznam míst s tzv. statickými pokladničkami.

Velké poděkování patří dobrovolníkům, kterých je na Hlučínsku přes tisíc. Sbírka by se neobešla bez podpory farností, měst a obcí Hlučínska.

Všem dárcům velice děkujeme!

Jak přispět do TKS 2023 (412.31 kB)

Leták_Jak přispět TKS 23.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 412,31 kB
Datum vložení: 26. 1. 2023 11:00
Datum poslední aktualizace: 26. 1. 2023 13:08

Události, akce

dnes, sobota 4. 2. 2023
déšť se sněhem 3 °C -2 °C
neděle 5. 2. zataženo -1/-4 °C
pondělí 6. 2. zataženo -1/-5 °C
úterý 7. 2. skoro jasno -1/-6 °C

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

4.2.2023 07:41

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů