Rekonstrukce střechy ZŠ Vřesina

LOGO MFČR

Projekt „Rekonstrukce střechy ZŠ Vřesina“ je spolufinancován z prostředků Ministerstva financí ČR.

Výše dotace: 2 600 947 Kč

Cílem projektu je kompletní rekonstrukce (oprava) střešní krytiny, včetně podkladních vrstev střešního pláště, navazujících klempířských prvků, okapového systému, doplňků střechy, střešních oken, poškozených částí dřevěného krovu a prkenného bednění, včetně opravy poškozených komínových těles nad úrovní střechy a opravy hromosvodu na stávajícím objektu Základní školy ve Vřesině.

Výsledkem projektu je rekonstrukce (oprava) střechy na stávajícím objektu Základní školy ve Vřesině. Původní střešní krytina z vláknocementových šablon, stejně jako klempířské prvky a okapový systém byl na hranici své životnosti a vykazoval lokální netěsnosti střešního pláště, což zapříčinilo zatékání a postupnou degradaci nosné části krovu a dřevěného bednění v místě defektů těsnosti střechy, proto došlo k rozhodnutí střechu rekonstruovat.

Datum vložení: 8. 9. 2020 10:45
Datum poslední aktualizace: 20. 7. 2021 11:42