Obnova místní komunikace po kůrovcové těžbě

Projekt Obnova místní komunikace po kůrovcové těžbě byl realizován za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

Výše dotace:  696 805 Kč

Cílem projektu je obnova části místní komunikace v obci Vřesina po kůrovcové těžbě.

Výsledkem projektu je obnova poškozeného povrchu části místní komunikace. V rámci projektu bude obnoveno 195 metrů místní komunikace na ulici U Sadu. Obnova komunikace spočívá v odstranění povrchu komunikace, vyrovnání výmolů, nerovností, prohlubní, prasklin a propadů. Budou výškově upraveny stávající kanalizační poklopy, mříže a šoupata. Po provedení oprav bude na místní komunikaci proveden asfaltový spojovací postřik a následovat bude strojní pokládka nového asfaltového povrchu.

Leták (547.67 kB)

PROPAGACE MMR plakát A4.pdf